Acroflash na obozie.2022-08-12

Zawodniczki i zawodnicy sekcji akrobatyki "Piasta" Poniec spędzały intensywny tydzień na obozie sportowym w Bydgoszczy Więcej..
Piast rozpoczął przygotowania!2022-08-03

W dniu 11 lipca okres przygotowawczy rozpoczął Piast Poniec, który w sezonie 2022/2023 będzie występował na boiskach piątej ligi. W pierwszych zajęciach uczestniczyło czternastu zawodników. Wśród trenujących byli m.in. Kacper Zapłacki (Korona Wilkowice), Konrad Dmitrów (Polonia Leszno), Kamil Skiba (GKS Krzmieniewo), Rafał Smektała (Polonia Leszno), Patryk Stachowiak (Korona II Wilkowice), którzy są przymierzani do beniaminka piątej ligi. . Kibice Piasta muszą liczyć się z odejściem Kamila Cheby i Krzysztofa Karcha.  rn Więcej..
Piotr Łoskot najlepszym strzelcem gr. 5 2022-08-03

WZPN ogłosił listy najlepszych strzelców klas okregowych. W naszej piątej grupie tym z największą liczba goli okazał sie zawodnik Piasta Poniec Piotr Łoskot. Poniżej podsumowanie zdobytych bramek przez zawodników występujących w Klasach Okręgowych.       Więcej..
Podsumowanie sezonu siatkarskiego2022-08-03

Dziś zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji. W związku z przerwą treningową jest to też dobry czas na podsumowanie minionego sezonu \r\n\r\n  W sezonie 2021/22 w rozgrywkach młodzieżowych Piast wystawił do gry zespoły młodzika w kategorii chłopców oraz młodziczki i kadetki w kategorii dziewcząt \r\n Więcej..
Piast Poniec w V lidze!2022-06-30

W tym sezonie Piast Poniec nie miał sobie równych. Na początku czerwca, na trzy kolejki przed końcem sezonu zawodnicy Piasta mogli otworzyć szampana. Lider tabeli w 27. kolejce podejmował GKS Jaraczewo. Zgodnie z przewidywaniami drużyna Jerzego Radojewskiego wygrała 6 : 2. Tym samym ekipa z Ponieca zapewniła sobie wygraną w wielkopolskiej okręgówce i w nowym sezonie będzie walczyć o punkty w V lidze. Więcej..
Piknik klubowy Piasta2022-06-30

Wraz z końcem czerwca zakończył się sezon sekcji sportowy ponieckiego Piasta. Zanim jednak młodzież mogła się udać na zasłużony odpoczynek Zarząd klubu przygotował dla wszystkich zawodników niespodziankę. 18 czerwca, podczas specjalnie zorganizowanego pikniku klubowego na stadionie miejskim w Poniecu, podsumowano miniony sezon działalności. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć aktywności fizycznej - były gry i zabawy z animatorem, towarzyskie mecze piłkarskie, strzelanie z wiatrówki oraz występ sekcji Akrofitness.   Więcej..
Ostatni pojedynek sezonu 2021/20222022-06-17

Już jutro ostatni mecz sezonu. Sezonu niezwykle dla Nas udanego, bo zakończonego uzyskaniem awansu do V ligi . Serdecznie zapraszamy na stadion przy ul. Harcerskiej o godz. 17:00. 30 kolejka klasy okręgowej: sobota 18 czerwca 2022 r. godz. 17:00 Piast Poniec - Juna Trans Stare Oborzyska Więcej..
© 2022 Development By Nuss Software