Zagraj z nami - nabór do sekcji piłki siatkowej2023-09-13

Jeśli lubisz siatkówkę i chcesz rozwinąć swoje umiejętnści to doskonała okazja aby rozpocząć przygodę z Piastem Poniec. Więcej..
Mocny turniej o Puchar Prezesa Piasta.2023-04-25

Wczoraj gościliśmy w naszej hali zawodniczki mini siatkówki, które rywalizowały o Puchar Prezesa klubu PKS PIAST PONIEC w kategorii trójek i czwórek  z naszego zaproszenia skorzystały kluby: Lider Rokietnica, Kaniasiatka Gostyń, Energetyk Poznań, Wataha Lubin, UKS 6 Rawicz, Volley Poznań, Zenit Wrocław, Zahir Wschowa, Siatkarz Jarocin.   Więcej..
Rywalizacja w półfinale wojewódzkim.2023-04-18

Wczoraj w Lesznie odbył się półfinał wojewódzki w kategorii trójek dziewcząt. Nasz zespół w pierwszej rundzie wygrał wszystkie spotkania. W drugiej rundzie rywalizował o awans do finału, lecz ostatecznie zakończył Turniej na miejscu 6, które nie dało takiej możliwości. Niemniej jednak dziewczynom należą się wielkie brawa za piękną grę i walkę do końca Więcej..
Siatkarska rywalizacja w Poniecu2023-04-07

W dniu 2 maja byliśmy gospodarzem ćwierćfinału wojewódzkiego rozgrywek KINDER +SPORT. Do rywalizacji przystąpiło 25 zespołów w kategorii dwójek  dziewcząt. Nasz klub reprezentowały 3 zespoły. Dwa z nich zajmując miejsce 4 i 15 uzyskały awans do półfinału wojewódzkiego. Trzeciemu zespołowi do awansu zabrakło bardzo niewiele. Gratulujemy. Więcej..
Rywalizacja na siatkarskim parkiecie.2023-03-30

Nasze siatkarki rywalizowały wczoraj w Śmiglu, gdzie odbył się Turniej w kategorii trójek I czwórek. Każdy z zespołów rozegrał conajmniej 10 spotkań, więc zebrane doświadczenie jest naprawdę cenne. W klasyfikacji końcowej czwórki zajęły 11 miejsce a ich młodsze koleżanki 14 miejsce. Więcej..
KINDER +SPORT2023-03-15

W rozgrywkach mini siatkówki trwają rozgrywki KINDER +SPORT o mistrzostwo Wielkopolski. W obecnej chwili jesteśmy na etapie ćwierćfinałów. Dwa tygodnie na tym etapie zakończyły swój udział w rozgrywkach czwóreczki, które zajęły miejsce 8, jedno poniżej miejsca gwarantującego awans....było taaaak blisko, dwa mecze przegrane po tie breaku. Dziś wystąpiły nasze trójeczki, które zajęły miejsce 4 i awansowały do półfinału Wojewódzkiego  najważniejsze, że progres w grze jest widoczny gołym okiem Więcej..
Siatkarki na memoriale w Środzie Wlkp.2023-02-22

Zakończyliśmy zmagania w VIII memoriale mini Piłki Siatkowej im.Zbigniewa Staszaka w Środzie Wlkp.  Dla większości naszych młodych siatkarek był to pierwszy w życiu Turniej w kategorii dwójek. Pomimo braku doświadczenia i początku swojej siatkarskiej przygody, było mnóstwo radości i szczęścia z pierwszych wygranych oraz smutku i złości z przegranych  Dobrej zabawy również nie zabrakło.Miejsca w środku stawki i drugiej połowie stawki nie są naszym marzeniem, więc od poniedziałku wracamy do treningu i ciężkiej pracy Więcej..
Turniej dwójek siatkarskich.2022-12-30

Czwartego grudnia zespół dwójek Piasta Poniec wziął udział w turnieju mini siatkówki w Gostyniu  Wiktoria Ferens i Amelia Murawska po raz pierwszy zagrały ze sobą i spisały się bardzo przyzwoicie  Na 11 rozegranych spotkań wygrały 6 i zajęły 21 miejsce na 36 zespołów w stawce. Do tego Wiktoria otrzymała z rąk organizatorów nagrodę Fair-play. Więcej..
Siatkarskie zmagania zawodniczek.2022-12-30

Weekend pełen siatkarskich wrażeń mają za sobą Nasze mini siatkarki, które udały się na 2dniowy Turniej do Śmigla, rywalizując o Puchar Małgorzaty Glinki Glinka Academy  Dziewczyny startowały w kategorii dwójek, trójek i czwórek grając z klubami z takich miast jak Środa Wlkp, Poznań, Zbąszynek, Szczecin, Wałcz, Wieliczka, Międzyborów. Nasze zawodniczki zajęły w swoich kategoriach odpowiednio 18, 11 i 7 miejsca. Nie są to napewno pozycje, które nas zadowalają, dlatego od jutra przystępujemy do pracy z jeszcze większym zapałem i zaangażowaniem Więcej..
Siatkrski Turniej w Śmiglu.2022-12-30

Dziś nasi najmłodsi siatkarze biorą udział w turnieju Piłki Siatkowej w Śmiglu. Piknik Zdrowia współorganizowany przez Glinka Academy Więcej..
© 2024 Development By Nuss Software