Zagrają w II lidze.2023-07-20

  Po wycofaniu się z rywalizacji drużyny UKS Champion Police II Piast Poniec uzupełni stawkę uczestników rozgrywek II ligi tenisa stołowego. Start rozgrywek nastąpi we wrześniu br. O przygotowaniach będziemy informować w kolejnych postach. Więcej..
Awans nie dla Piasta2023-05-10

Zabrakło kilku punktów aby cieszyć się z awansu do II ligi tenisa stołowego. Nasz zespół dał z siebie wszystko i wygrał swoje spotkanie 10-4. Takim samym wynikiem niestety przegrał w meczu wyjazdowym. Tym samym małymi punktami to drużyna LKTS Luvena Luboń cieszyć się może z awansu. Nasz zespół postara się o awans w kolejnym sezonie. Więcej..
Porażka w pierwszym meczu barażowym.2023-04-25

To nie była dobra sobota dla Piasta. Tenisiści stołowi  w pierwszym meczu barażowym o II ligę przegrali w Luboniu 10-4. Mecz rewanżowy 3 maja w hali ponieckiego OSiR. Wierzymy, że uda nam się zrewanżować a na pewno damy z siebie wszystko. Więcej..
Baraże już wkrótce2023-04-18

Mecze barażowe coraz bliżej. Poznaliśmy terminarz spotkań, które zadecydują o awansie do II ligi.  Tenisiści stołowi Piasta przed wielką szansą sukcesu jakiego w klubie jeszcze nie było. Trzymamy kciuki i już dziś zapraszamy na trybuny hali. Będzie się działo. Więcej..
Sto procent skuteczności.2023-03-15

Dziesięć meczów tyle samo zwycięstw i zagwarantowane mistrzostwo swojej grupy. Tenisiści stołowi Piasta Poniec  mimo, że do zakończenia rozgrywek jeszcze jedna kolejka, czekają na rywala w meczu barażowym o awans do II ligi. Gratulujemy! Więcej..
Kolejne wygrane Piasta.2023-02-13

Tenisiści stołowi Piasta nie zwalniają tempa. Ósmy mecz i ósme zwycięstwo w rozgrywkach III ligi . W dniu 5 lutego w ponieckiej hali pokonali Piasta II Ostrzeszów 11-3. W tym samym czasie trwał pojedynek II drużyny Piasta, która również zainkasowała dwa punkty pokonując zespół z Wijewa 15-1 Brawo dla naszych zespołów. Więcej..
Kolejna wygrana Piasta.2022-12-30

Dobre wieści nadchodzą z Kobylina. Tenisiści stołowi Piasta pokonali miejscowego Spółdzielcę 11-3 Jest to trzecie kolejne zwycięstwo podopiecznych Wojciecha Walenckiego . Gratulujemy Więcej..
Wygrana w pierwszej kolejce.2022-12-30

Dobre wieści nadchodzą z Gorzyc Małych, gdzie w pierwszej kolejce III ligi tenisa stołowego. Piast Poniec  pokonał miejscowy LKS 9-5. Brawo drużyna Więcej..
Sukces zawodniczki Piasta.2022-05-16

Sukces zawodniczki Piasta Poniec. Monika Śmiżewska zawodniczka sekcji tenisa stołowego biorąca udział w 24. Letnich Igrzyskach Głuchych, wywalczyła w Brazylii brązowy medal w rywalizacji drużynowej. Wielkie gratulacje, tym bardziej, że letnie igrzyska olimpijskie głuchych to największe święto i najbardziej prestiżowa impreza sportowa osób niesłyszących. Więcej..
Tenis stołowy na fali.2022-01-31

Kolejny wygrany pojedynek mają za sobą tenisiści stołowi Piasta Poniec. W niedzielne przedpołudnie podopieczni Wojciecha Walenckiego pokonali w sali Gminnego Centrum Kultury w Poniecu drużynę Błękitnych Niechłód 8-6. Brawo drużyna Więcej..
© 2024 Development By Nuss Software