Piast lepszy od Wiary Lecha Poznań2023-10-30

Kto nie był w ponieckiej hali na meczu 2 kolejki II ligi futsalu z pewnością może żałować. Piast Poniec mimo,iż po pierwszej połowie przegrywał z Wiarą Lecha Poznań 0 -4, odwróci losy spotkania i na kilkanaście sekund przed końcową syreną zdobył gola dającego zwycięstwo 5 - 4! Więcej..
Porażka w debiucie2023-10-23

W sobotni wieczór 21 października w Gostyniu drużyna Piasta Poniec zadebiutowałą na drugoligowych parkietach z miejscowym Futsalem.  Więcej..
Przegrana z Zawisza bez konsekwencji.2023-03-30

Z ostatniego meczu ligowego wracamy niestety na tarczy. Pomimo początkowego prowadzenia wraz z upływem czasu, drużyna gospodarzy zaczęła dochodzić do głosu. Na początku drugiej połowy straciliśmy prowadzenie i niestety nie udało się już go odzyskać. Zawiszy Bydgoszcz jeszcze raz gratulujemy awansu i możemy na koniec dodać do zobaczenia w drugiej lidze! Więcej..
Awans Piasta do II ligi.2023-03-30

AWANS JEST NASZ. Awans do Piasta należy. Piast Poniec/ Klub Sportowy Futsal Leszno dzięki wczorajszemu korzystnemu wynikowi w Szczecinku, gdzie miejscowy Wielim zremisował 10-10  z Zawiszą Bydgoszcz spowodował, że nasz zespół bez względy na przyszłotygodniowe rozstrzygnięcie w Bydgoszczy zajmie jedno z dwóch premiowanych awansem miejsc w barażach. Brawo drużyna. Więcej..
Czas na baraże2023-03-15

Czas na baraże. Jak już wcześniej informowaliśmy zagramy w trójmeczu o awans do II ligi futsalu Z trzech drużyn biorących udział w grze, dwie uzyskają awans. Nasi rywale to Wielim Szczecinek Futsal oraz Zawisza Bydgoszcz Futsal Pierwszy mecz rozegramy w naszej hali w niedzielę 12 marca o godz. 14:00. Liczymy na Wasze wsparcie i głośny doping Piast Poniec/Klub Sportowy Futsal Leszno Więcej..
Mistrzostwo III ligi dla Piasta.2023-03-15

Ostatni pojedynke rundy rewanżowej III Wielkopolskiej Ligi Futsalu za nami. Wracamy do Ponieca z kompletem punktów. W hali w Skokach pokonujemy Calcio Wągrowiec 3-8.  Za tydzień rozpoczynamy baraże o awans do II ligi. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Jarosław Zmijevski x 3, Rajmund Siecla , Albert Betowski, Jakub Molicki, Kacper Zydorczyk, Kacper Mroziński Więcej..
Decydujące starcie w III PLF2023-03-03

Kto wygra rozgrywki III PLF Ostatnia kolejka ligowa - starcie lidera z wiceliderem. W niedzielę 5 marca o godz. 19:00 Piast Poniec/ Klub Sportowy Futsal Leszno zmierzy się w Skokach z Calcio Wągrowiec. Trzymamy kciuki. Więcej..
Sukces futsalistów.2023-03-02

Przed wczorajszym meczem Piast Poniec Futsal Leszno z zespołem Futsal Poznań miała miejsce uroczystość wręczenia medali zdobywcom tytułu wicemistrza Polski w Futsalu w kat. U-19. Młodzi zawodnicy, podopieczni trenera Jakuba Kilińskiego, otrzymali z rąk Burmistrza Ponieca Jacka Widyńskiego oraz Prezesa Klubu Sportowego Futsal Leszno Lesława Nowaka medale i okolicznościowe zdjęcie. Ten niewątpliwy sukces potwierdza słuszność powołania projektu szkolenia młodych zawodników do którego przystąpiły Piast Poniec i Futsal Leszno. Młodym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na futsalowych parkietach. Więcej..
III liga futsalu już we wtorek!2023-02-28

Wracają futsalowe emocje. Już jutro, tj. we wtorek 28 lutego w ramach 9 kolejki rozgrywek III ligi futsalu Piast Poniec podejmować będzie drużynę Futsal Poznań. Początek spotkania o godz. 20:00. Serdecznie zapraszamy na trybuny hali OSiR-u. Więcej..
III PLF2023-02-14

Wracają futsalowe emocje. W dniu jutrzejszym o godz. 19:00 podejmujemy drużynę RAF Futsal Team Rawicz. Emocje gwarantowane, zapraszamy na trybuny. Więcej..
© 2024 Development By Nuss Software