Mikołajki z Piastem2023-12-11

Wypełnione po brzegi rodzinami i znajomymi trybuny hali, przeszło 400 zawodników z wszystkich naszych sekcji, wręczenie upominków - klubowych koszulek, podziękowania dla sponsorów, widowiskowe pokazy akrobatyczne, rowerowe  oraz piłkarskie . Wszystko zakończone wspólnym pieczeniem kiełbasek . Tak w skrócie wyglądały "Mikołajki z Piastem". Więcej..
Nabory do sekcji piłki nożnej2023-09-12

Jest już nas ponad 400 ale wciąż nam mało dlatego z początkiem nowego roku szkolnego ogłaszamy kolejne nabory do sekcji piłki nożnej! Więcej..
Działaj lokalnie 20232023-08-22

W okresie wakacyjnym Piast Poniec  realizuje program "Bądź na wakacjach w ponieckich rekreacjach". Przypominamy, że w ramach grantu "Działaj lokalnie 2023" zorganizowaliśmy już piknik na stadionie sportowym , a obecnie na orliku realizujemy cykl sportowy z elementami piłki nożnej  i gier ruchowych. Więcej..
Wyjazdowe zwycięstwo trampkarzy.2023-06-23

  Nasza grupa piłkarzy z kategorii U-15 wraca właśnie z Osiecznej, gdzie zmierzyła się z miejscową drużyną Tęcza Osa-Osieczna. Bardzo mocne wejście w mecz i prowadzenie do przerwy 2-0.   Więcej..
Młodzież gra.2023-06-23

Bardzo emocjonujący mecz trampkarzy z Wisła Borek Wlkp. ostatecznie zakończył się remisem 2:2 Mimo wielu stworzonych sytuacji to goście jako pierwsi zdobywają 2 bramki. Nie spuszczamy jednak głów i walczymy do końca Bramkę kontaktową bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa kapitan Filip Matuszewski. Strzał w samo okienko pozostawia bramkarza bez najmniejszych szans na udaną interwencję Więcej..
Gra młodzież.2023-06-23

W dniu 31 maja grupa Orlików prowadzona przez trenera Tomasza Rybarczyka udała się na turniej do Gostynia . Zawodnicy Piasta zaprezentowali się z bardzo dobrej strony . Dużo goli , wygranych pojedynków 1x1 i mnóstwo radości z gry Więcej..
Dzień Dziecka z Piastem.2023-05-23

Dzień Dziecka to doskonała okazja aby spędzić czas na wspólnej zabawie. Dzięki wzorowej współpracy zaproszono Piasta do wspólnej zabawy. Razem z Przedszkolem Samorządowym z Ponieca oraz Szkołą Podstawową w Poniecu zorganizujemy dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III atrakcyjne wydarzenia . Będzie się działo Więcej..
Kibicuj z klasą!2023-05-10

Jutro w ramach akcji "Kibicuj z klasą" wspieramy poznańskiego Lecha. Zanim jednak zaczniemy dopingować przypominamy kilka informacji Zbiórka o godzinie 14.45 przed halą OSiR w Poniecu o godz. 15.00 wyjazd do Poznania. Więcej..
Kibicuj z klasą!2023-04-25

Nie lada gratka dla naszych młodych zawodników. W dniu 6 maja w ramach akcji „Kibicuj z klasą” PKS Piast Poniec organizuje darmowy wyjazd na mecz piłkarskiej ekstraklasy Lech Poznań – Cracovia Kraków. Chętnych na wyjazd do Poznania prosimy o zgłoszenie się do swoich trenerów do piątku 21 kwietnia. Więcej..
Orliki inaugurują wiosnę.2023-04-14

Inauguracja wiosennych zmagań za młodymi podopiecznymi trenera Tomasza Rybarczyka . W dniu wczorajszym grupa Orlików udała się na turniej do Pakosławia. Pierwsze zdobyte gole, pierwsze zwycięstwa  i porażki. Zbieramy cenne doświadczenie i trenujemy dalej. Więcej..
© 2024 Development By Nuss Software