Mikołajki z Piastem

2023-12-11

Wypełnione po brzegi rodzinami i znajomymi trybuny hali, przeszło 400 zawodników z wszystkich naszych sekcji, wręczenie upominków - klubowych koszulek, podziękowania dla sponsorów, widowiskowe pokazy akrobatyczne, rowerowe  oraz piłkarskie . Wszystko zakończone wspólnym pieczeniem kiełbasek . Tak w skrócie wyglądały "Mikołajki z Piastem".

Witając zgromadzonych gości i zawodników prezes klubu Krystian Juśkiewicz powiedział  "Piasta Poniec to system naczyń połączonych. Zawodnicy, trenerzy, rodzice, władze samorządowe i klubowe oraz nasi partnerzy tworzą całość. Brak jednego z wymienionych elementów zaburzyłby funkcjonowanie całego klubu. Dzięki wzajemnej współpracy możemy tworzyć warunki do dalszego rozwoju. Z roku na rok podnosimy poziom sportowy i organizacyjny. Dziś jest czas na wspólne świętowanie, nagradzanie i podziękowania, ale od nowego tygodnia wracamy do ciężkiej pracy z nadzieją, że przyniesie ona nam kolejne medale, puchary i powody do radości".

Obecny na spotkaniu Burmistrz Ponieca Jacek Widyński podziękował w swoim imieniu i mieszkańców gminy Poniec zarządowi klubu oraz zawodnikom i trenerom "Wasza codzienna praca, często niewidoczna przynosi efekty, daje powody do radości, promuje nasze miasto na arenie krajowej i międzynarodowej. Za to chcę Wam serdecznie podziękować. Sport kształtuje charaktery, uczy wytrwałości i dyscypliny. Tej wytrwałości i dyscypliny Wam życzę. Jestem przekonany, że wspólnie jeszcze nie raz będzie dane nam świętować i cieszyć się z klubowych sukcesów".

Składamy serdeczne podziękowania dla Burmistrza Ponieca, Rady Miejskiej  sponsorów głównych wydarzenia: Arth Soft, Bank Spółdzielczy w Poniecu, Enea Oświetlenie oraz wszystkich pozostałychsponsorów i partnerów klubu, którzy wspierają nas każdego dnia roku, umożliwiając tworzenie doskonałych warunków do treningu i udziału w rywalizacji sportowej.

Bez Waszej pomocy wiele z naszym projektów byłoby niemożliwe do realizacji

ZAPRASZAMY DO GALERII

© 2024 Development By Nuss Software