Serwitech kolejny rok z Piastem

2023-10-05

We wtorek 3 października br. w siedzibie firmy Serwitech doszło do przedłużenia umowy sponsorskiej z naszym klubem

To kolejna firma, która zdecydowała się w ostatnim czasie na podpisanie umowy z Piastem Poniec – powiedział Prezes klubu Krystian Juśkiewicz. Cieszymy się niezmiernie, gdyż parfowanie dokumentów o kolejny rok współpracy świadczy o tym, że nasza praca jest widoczna i doceniania – dodał.

Widzimy, jak bardzo rozrastają się struktury klubu. Tak się składa, że nasze dziecko uczęszcza na zajęcia piłkarskie. Niedawno grupa liczyła około 15 osób, dziś jest ich ponad 30 – mówią Marzena i Aleksander Hasińscy. Praca z dziećmi nie należy do najłatwiejszych, szczególnie w obecnych czasach. Klub daje doskonałą alternatywę dla rozwoju i kształtowania sprawności fizycznej. Chcemy być częścią tego projektu, dlatego nie zastanawialiśmy się długo nad dalszą współpracą – zakończyli.

Firma Serwitech oferuje serwis i naprawę wózków widłowych wszystkich marek. Wieloletnie doświadczenie w branży to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie, doradztwo w zakupie, dostosowanie oferty pod indywidualne potrzeby klienta oraz atrakcyjne ceny usług.

Wiecej informacji o grupie Serwitech dostępne na stronie www.serwitech.net

© 2024 Development By Nuss Software