EN
tel. kom. +48 666 115 325
 

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Projektowo - Budowlane ADIKON jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 2011r. Podstawą działalności naszej firmy jest projektowanie konstrukcyjno-budowalne. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji żelbetowych i stalowych w zakresie budownictwa ogólnego, mieszkaniowego i przemysłowego.
Projektując współpracujemy z wieloma wiodącymi firmami specjalistycznymi działającymi w dziedzinach pokrewnych, takich jak: geotechnika, nowoczesna technika mocowań, ochrona przeciwpożarowa.
Projektowanie konstrukcji budowlanych w naszej firmie wspomaga specjalistyczne oprogramowanie.

Nasz zespół stanowią wykwalifikowani konstruktorzy, którzy do każdego zadania projektowego podchodzą indywidualnie z należytą starannością.

Dokładając wszelkich starań o pełen profesjonalizm i najwyższą jakość naszych usług z zakresu projektowania konstrukcji budowlanych, pragniemy zadowolić najbardziej wyszukane gusta pracowni i biur architektonicznych, generalnych wykonawców, deweloperów oraz klientów indywidualnych. Nasze projekty charakteryzuje solidność wykonania dokumentacji, dbałość o szczegóły oraz terminowość powierzonych nam zleceń. Staramy się nieustannie podnosić standard naszych usług.

Informujemy, że nasza działalność zawodowa jest ubezpieczona od Odpowiedzialności Cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeń ERGO Hestia SA na kwotę 300 000 EUR.

  • Bez-nazwy-3.jpg
  • bx.jpg
  • bx1.jpg
  • bx2.jpg
  • bx3.jpg
PARTNERZY