Menu
Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /sosw/modules/mod_menu/helper.php on line 97
- Wstęp
- Deklaracja dostępności
- Historia szkoły
- Nauczyciele
- Samorząd Uczniowski
- Rada Rodziców
- Współpraca międzynarodowa
- Powiatowy Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka
- Szkoła Promująca Zdrowie
- Projekt "Mój zawód- mój wybór"
- Koło Naukowe "Mali Odkrywcy"
- Procedura zwolnienia ucznia z zajęć wychowania fizycznego
- Sekcja Olimpiad Specjalnych Sami Swoi Rydzyna
- Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
- Prawa i obowiązki ucznia
- Prawa dziecka
- Bezpieczny internet
- Procedury szkolne
Nasz Patron
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sosw/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Czworo naszych uczniów : Garwas Kamil , Dębiński Ryszard, Sporny Bartosz oraz Knychała Jakub , swoimi umiejętnościami wsparli reprezentację regionu Leszno w mistrzostwach naszego województwa zajmując ostatecznie drugie miejsce. Przegrali tylko jeden mecz z mistrzami Wielkopolski – reprezentacją Piły.
Siedmioosobowa drużyna naszych chłopaków w składzie: Kamil Garwas, Bartosz Sporny, Sebastian Piesyk, Ryszard Dębiński, Patryk Cwojdziński, Ryszard Malinowski, Jakub Knychała - spisała się rewelacyjnie zajmując I miejsce. Czworo z nich zostało zakwalifikowanych do reprezentacji naszego regionu na Mistrzostwa Wielkopolski, które odbędą się 8 maja br.
W turnieju uczestniczyło 36 zawodników z 6 ośrodków:
- SOSW Wschowa
- ZSS Leszno
- ZSS Kościan
- ZSS Rawicz
- ZSS Brzezie
- SOSW Rydzyna
Czytaj więcej: XIII TURNIEJ BOWLINGOWY „ CZARNA KULA” LESZNO - 16.04.2013r
Reprezentacja Ośrodka liczyła 8 uczniów , którzy zaprezentowali się bardzo dobrze.
Klasyfikacja końcowa:
Jagoda Kortylewska I m 50m stylem dowolnym - gr starsza
III m 50m stylem grzbietowym – gr starsza
Martyna Sawicz II m 50m stylem klasycznym – gr starsza
Jakub Prus II m 50m stylem dowolnym – gr młodsza
II m 50m stylem grzbietowym – gr młodsza
Kamil Palik IIIm 50m stylem klasycznym – gr starsza
Kamil Garwas I m 50m stylem grzbietowym – gr starsza
II m 50m stylem dowolnym – gr starsza
Dwóch uczniów naszego Ośrodka wywalczyło miejsce w reprezentacji regionu leszczyńskiego na Mistrzostwa: Kacper Owczarz i Kowalski Jakub.
Strona 2 z 5