Z sukcesami na siatkarskich parkietach

2019-02-01

Ostatnie tygodnie to pracowity okres startowy siatkarzy Piasta. Jeszcze w starym roku, pod koniec grudnia, siatkarki uczestniczyły w ogólnopolskim turnieju w Jarocinie.

Nasze dziewczyny jak zawsze spisały się bardzo dobrze. Julia Małyszek, Zosia Ratajczak i Zuzia Lisiecka w trójkach zajęły miejsce 2. W tej samej kategorii Martyna Sawarzyńska, Kamila Borowiec i Maria Sobczyk uplasowały się na 7 pozycji. W czwórkach natomiast Roksana Rychel, Kasandra Juskowiak, Jessica Musielak i Amelia Zielińska zakończyły rywalizację na miejscu 6.

12 stycznia do boju stanęli chłopcy. Na turnieju w Międzyrzeczu w kategorii dwójek Filip Rychel i Paweł Czabajski zajęli miejsce 4. Na tym samym miejsce w trójkach rywalizację zakończyli Cyprian Brodziak, Kuba Lisiecki, Maks Wasiak i Fabian Wosiński.

27 stycznia na starcie ogólnopolskiego turnieju w Poznaniu stawiły się dziewczyny w kategorii dwójek i trójek. Młodsze dziewczyny Eliza Domagała, Maja Brink i Bianka Konieczna ukończyły turniej w środku stawki na miejscu 18. W trójkach natomiast Zosia Ratajczak, Zuzia Lisiecka i Julia Małyszek zajmują miejsce 6. Na 4 natomiast kończą turniej Martyna Sawarzyńska, Kamila Borowiec i Maria Sobczyk.